Luca Koza Ticari Paket Satışa Çıkıyor

Luca Koza Ticari Paket Muhasebe Programı 1 Aralık itibariyle satışa çıkıyor.

LUCA KOZA, Standart ve Profesyonel olmak üzere iki ayrı sürümden oluşmaktadır.

  • Standart sürümü; Yönetici, Stok Yönetimi, Finans Yönetimi ve Fatura modüllerinden,
  • Profesyonel sürümü ise; Yönetici, Stok Yönetimi, Finans Yönetimi, Fatura, Satın Alma Yönetimi, Satış Yönetimi, Gelir – Gider Yönetimi ve Analizler modüllerinden oluşmaktadır.

Ayrıca Genel Muhasebe ve Mali Tablolar, Personel Yönetimi, Sabit Kıymet Yönetimi ve Demirbaş modülleri de bağımsız modüller olarak satın alınabilmektedir.

Projenin ikinci aşaması olan LUCA KOZA; Ticari Paket ve Kurumsal Çözümler ile amaç, serbest muhasebeci mali müşavir büroları, yeminli mali müşavir ofisleri ve müşterilerinin de sistemde yer almalarını sağlamaktır. Internet teknolojisinin ve merkezi sistemin avantajlarını küçük ve orta ölçekli işletmelerde de aynı etkinlikte kullandırmak ve mali müşavirleri ile aynı ofisteymiş gibi çalışmalarını sağlamak amacıyla geliştirilen bu ürün şirketlere de çok önemli kolaylıklar getirmektedir.

LUCA KOZA, ticari olarak iş süreçlerinin her adımına cevap verebilmek, mali müşavir-müşteri bütünleşmesini sağlamak ve bu anlamdaki ihtiyaçları gidermek üzere tasarlanmıştır. Tüm hareketler için gerekli olan bilgileri doğru kaynaklardan alan ve bu bilgileri gitmesi gereken noktalara taşıyan LUCA KOZA, şirketlerin ve departmanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak yapıda ve esneklikte olup, Yönetici modülü, Stok yönetimi, Finans yönetimi, Fatura, Satın alma yönetimi, Satış yönetimi, Gelir-gider yönetimi, Üretim yönetimi, Genel muhasebe-mali tablolar, Personel yönetimi, Sabit kıymet yönetimini içeren ve birbirleri ile entegre çalışan modüllerden oluşan bir iş yönetim sistemidir.

Luca Koza Çözüm Ortağı:

SMMM Cihat ERTÜRK
www.cihaterturk.com

Adsense resim
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !